Коли под наем

Начало

Трансфери

Автомобили под наем

Renault Clio 1.5 dci 2003г. под наем
18 €/ден
Renault Clio 1.5 dci 2006 г. под наем
18 €/ден
Opel Vivaro 8+1 long Под наем
40€/ден
PONTIAC SOLSTICE convertable
20 €/час
Alfa Romeo 146 1.6 бензин под наем
15 €/ден
Mercedes VIANO AMBIENTE 2.2 CDI
0.60 €/км.
Опел Вектра 2.2cdti automatic RENT A CAR
30 €/ден
ВОЛВО V 70 дизел, комби RENT A CAR
0.30 €/км.
Mercedes- S320 CDI 4-MATIC RENT A CAR
1 €/км.
Опел Астра 1.4 бензин RENT A CAR
35 €/ден
MERCEDES -SPRINTER под наем - товарен
65€/ден
KIA RIO 1.6 AUTOMATIK 2006 - под наем
20 €/ден
Mercedes VITO -BUS 2.2 CDI под наем
40 €/ден
Renault Espase 2.2 Diesel - 6+1
23 €/ден
Mercedes-Benz E220 Автоматик
45 €/ден
Renault Megan 1.6 16V 2008г.
30 €/ден
Cadillac 5.7 V8 petrol limousine
60 € на час
Volvo 460 под наем - климатик 1.8 бензин
10 €/ден
Mercedes VITO -BUS 2.3D под наем
25 €/ден
Fiat Marea 1.8 2000г.МЕТАН под наем
16€/ден

1 | 2 | >>

Powered by: Site Controller